Soodus kaart:Talvesaapad HUNTER, suurus 46
-36%
Talvesaapad HUNTER, suurus 46
39.00 EUR
25.00 EUR
Vaata ostukorvi: 0 Toote - 0.00 EUR
23 sept
 
RusEstIng EUR Otsi
Ostuabi / Kohaletoimetamine
printKohaletoimetamine

Siberion e-poest ostetud kaupa on võimalik kätte saada läbi mitme erineva võimaluse: läbi postipakiteenuste(Omniva, Smartpost), läbi Omniva või ise kaubale järgi tulles. Tarneviisi saate valida tellimuse vormistamise käigus (hinnad leiate samuti sealt). Siberion OÜ teatab Teile kauba võimaliku kättesaamise tähtaja ühe tööpäeva jooksul kauba eest raha laekumisel. Kaubad pannakse teele 1 - 5 tööpäeva jooksul. Kõik e-poes näidatud kaubad on olemas Siberion OÜ laos. 

 

 

Smartpost või Omniva postipakiteenused Eestisse - 2 EUR / Läti, Leedu - 7 EUR / Soome - 10 EUR 

Mugav ja kiire viis kaupade kättesaamiseks - saate valida Teile sobiva asukoha kust pakki kätte saada soovite. Teile saadetakse sms-i ja/või e-maili kaudu kauba kohele jõudes ligipääsud. Võimalik valida Smartpost ja Omniva (Post24) teenuste vahel.

 

OMNIVA/ELS kulleriga Eestisse - 4 EUR / Läti, Leedu - 10 EUR

Kauba saabumisel võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada  sobiv päev ning kellaaeg. Ärikliendile toob kuller paki ilma ette helistamata tööpäeva jooksul. Saadetis jõuab kohale tööpäevadel kell 8–17.

 

 

Kontorist - tasuta

Kui kauba kättesaamiseks on valitud kontorist kohapeal, siis saab klient kauba kätte aadressilt Vana-Lõuna 19, Tallinn tööpäevadel 9:00-17:00, helistades ette tel. +372 51 47 740.

Valides sellise kauba kättetoimetamise viisi, võite tellimuse kommentaarides märkida, et soovite kaupa proovida sellisel kuupäeval ja sellisel kellaajal. Kauba eest eelnev tasumine ei ole kohustuslik. Kui kaubad sobivad, võite tasuda nende eest ka kohapeal.

 

 

Tarnimine Tallinna piires - tasuta

Kauba saabumisel võtame Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada  sobiv päev ning kellaaeg. Saadetis jõuab kohale kell 9–21. Võite tasuda kaupade eest kohapeal.

Siberion OÜ
Vana-Lõuna 19, Tallinn
Telefon: +372 6129422
E-mail: info@siberion.ee
Bugwin